Menu

Volledige agenda

De Wethoudersvereniging organiseert een divers aanbod van opleidingen, masterclasses, trainingen en bijeenkomsten om kennis en ervaring uit te wisselen. Dit aanbod wordt samengesteld in afstemming op de behoefte van wethouders.

13 apr
13 april 2018
Wethouder van buiten, we zien het de laatste jaren regelmatig langskomen. In een masterclass op 13 april gaat de Wethoudersvereniging graag in op de benodigde competenties en de rol die een wethouder van buiten heeft. Vragen die hierbij centraal staan zijn: welke ervaringen en inzichten zijn er... Lees verder ›
16 mei
16 mei 2018
In 2018 lanceert de Wethoudersvereniging een nieuwe activiteit. In navolging van het succes van de Woensdag Wethoudersdagen en de leergang Politiek Bestuurlijk Management op Post-HBO niveau, gaat de Wethoudersvereniging nu een verdiepende reeks actualiteitencolleges organiseren. In deze reeks... Lees verder ›
23 mei
23 mei 2018
Reserveer deze datum voor de Woensdag Wethoudersdag! Meer informatie volgt, houd onze pagina in de gaten.Lees verder ›
30 mei
30 mei 2018
In oktober 2017 organiseerde de Wethoudersvereniging vier loopbaandagen in Haarlem, Heerenveen, Epe en Eindhoven. Ruim 100 wethouders kwamen naar deze bijeenkomsten toe. Vanwege het succes van deze bijeenkomsten wordt op 30 mei a.s. nog een loopbaandag georganiseerd. Naast de informatiemarkt van de... Lees verder ›
06 jun
06 juni 2018
In 2018 lanceert de Wethoudersvereniging een nieuwe activiteit. In navolging van het succes van de Woensdag Wethoudersdagen en de leergang Politiek Bestuurlijk Management op Post-HBO niveau, gaat de Wethoudersvereniging nu een verdiepende reeks actualiteitencolleges organiseren. In deze reeks... Lees verder ›
20 jun
20 juni 2018
Reserveer deze datum voor de Woensdag Wethoudersdag! Meer informatie volgt, houd onze pagina in de gaten.Lees verder ›
26 jun
26 juni 2018 tot 27 juni 2018
Thema: “Over grenzen” Meer dan ooit is het nodig om grensoverschrijdend samen te werken om de complexe maatschappelijke uitdagingen van deze tijd aan te gaan. Eigenlijk dekt de Engelse term nog krachtiger de lading: “Crossing borders”. Er is grensoverschrijdende samenwerking nodig binnen en tussen... Lees verder ›
27 jun
27 juni 2018
Thema: “Over grenzen” Meer dan ooit is het nodig om grensoverschrijdend samen te werken om de complexe maatschappelijke uitdagingen van deze tijd aan te gaan. Eigenlijk dekt de Engelse term nog krachtiger de lading: “Crossing borders”. Er is grensoverschrijdende samenwerking nodig binnen en tussen... Lees verder ›

Pagina's

U bent hier

Deel deze pagina