Menu

Woensdag Wethoudersdag: Burgergedrag: begrijp het ongrijpbare

Leer meer over uw rol in het gedrag van uw inwoners in deze unieke Woensdag Wethoudersdag Gedragsmarketing op woensdag 13 december in Lelystad.
 
Uw inwoners doen niet altijd wat u als wethouder wenst of verwacht. Ze parkeren dubbel, verketteren uw ambtenaren op social media, vernielen openbaar groen of protesteren met geweld tegen de komst van asielzoekers.
 
Uw college en de ambtenaren halen alles uit de kast om dit gedrag te veranderen. U overlegt en stelt maatregelen voor, zonodig met regels en boetes. Uw communicatieadviseurs zorgen voor folders en berichten in de pers. U gaat ervan uit dat inwoners daarna weten wat er van ze verwacht wordt. Soms is dat voldoende en verandert het gedrag. Lees meer

U bent hier

Deel deze pagina